Jak jsme zdůraznili, jeden problém vždy souvisí s druhým

0
10

Koronavirus v BrazíliiNakažlivý i nakažlivý stav, který nastal na konci roku 2019 v Číně, infikoval 80 000 lidí a také způsobil více než 3 000 úmrtí.

Pokud by se scénář omezil na čínské obyvatelstvo, byla by to malá katastrofa, ale nemoc způsobená koronavirem infikovala všechny národy v

Evropě a Jižní Americe, kromě těch, které jsou geograficky nejblíže Číně

Koronavirus v Brazílii se ve skutečnosti v současné době dostal k téměř jednomu tisíci identifikovaných případů, přesto se výskyt rychle rozšiřuje, protože o tomto stavu se uvažovalo 11 tisíc lidí.

Web nabízený společností Globe Health Company ukazuje vývoj nemoci ve skutečném čase.Prostřednictvím podrobností získaných od kontaminovaných je možné učinit závěr o ohrožené populaci ve věku mezi 20 a 59 lety a také o jedné z nejvíce imunologicky poškozených populací k odstranění nemoci, jako jsou starší lidé nad 60 let let, kteří zemřeli v důsledku selhání dýchání.

Pandemie koronavirů vyvolala v zemích i mimo ni opatření krizových situací, zejména proto, aby bylo zastaveno šíření problému.

Jak však doporučili úředníci ministerstva zdravotnictví a wellness, koronavirus v Brazílii jistě spadne z již tak ohroženého systému veřejného zdraví a wellness, což ztěžuje klinickou podobu extrému kvůli nedostatku lůžek intenzivní péče a ventilačních asistenčních zařízení.

Realita, kterou zažíváme, s trvalým přenosem koronaviru v Brazílii, je situace, kdy snížené investice na tomto trhu, stejně jako nedostatečný počet a také nejistota nástrojů činí práci odborníků mnohem více tvrdé, ohrožující zdraví obyvatelstva a také lepší vylepšení každodenních výzev vypočítaných týmů.

Vzhledem k tomu, že kapacita nemocnice v krátké době nebude podporovat tak vysokou potřebu, nejstrašnějším scénářem, který před námi stojí, je zhroucení řešení, ve kterém se profesionální specialisté rozhodnou nabídnout nástroje podpory dýchacího systému pro některé lidi a jiné nechat na jejich vlastní zařízení, situace, která se aktuálně děje v Itálii.Další relevantní vědecké obavy

Dalším problémem je silná aktivita obyvatelstva proti očkovacím látkám v posledních několika letech, zejména v důsledku obav z rozvoje patologií z nich.

To způsobilo zdání nemoci spolu s návratem dalších, kteří byli do té doby vymýceni.Kromě toho se šířily pověsti o škodlivých reakcích nebo podmínkách, které mohou vakcíny vyvolat, jako je ochrnutí snížené paže nebo nohou, autismus atd., Které klinická oblast prudce sestřelila.

Z tohoto důvodu bylo třeba zlepšit práci veřejných specialistů (jak u vchodových dveří, tak na sekretariátech), aby byla zajištěna péče o staré podmínky.

Rovněž mají roli v prevenci růstu úmrtí úpravou administrativy a častoherectví

3. Nedostatek specialistů na veřejné zdravíJedním z nejoblíbenějších kurzů v Brazílii je medicína, ale nějak existuje několik specialistů na veřejné zdraví a wellness.

Při hodnocení momentálně zmíněných bodů není žádným překvapením, že sestry, servisní technici a také lékaři si vybírají soukromou kliniku, a to bez ohledu na veřejné zakázky.

Nicméně pár jednotlivců si přeje pracovat na místě, které často potřebuje změny, aby se postaralo o znovu se objevující patologie, vysokou práci, rozšířené změny, špatnou infrastrukturu a také především nízké platy.

  • Navíc, i když existují specialisté se zájmem o provoz v síti, zdá se, že nedostatečná distribuce dále komplikuje situaci v Brazílii.
  • Lékaři jsou přesměrováni do oblastí, které zdraví nepotřebují jejich řešení, jako jsou některá hlavní města, což způsobuje zanedbávání ostatních měst.

V tomto pocitu končí nedostatek lékařů a zdravotních sester ve zdravotních střediscích nebo zdravotních a wellness jednotkách, což vytváří přetížení a dlouhé čekací listiny.

Se vstupem koronaviru v Brazílii jsou odborníci na wellness na třech úrovních léčby přetíženi psychickým i fyzickým stresem, což bude brzdit pomoc těm, kteří to skutečně potřebují.

Brazilská federální vláda jistě jako postup při mimořádných situacích najme lékaře, aby v této epidemii jednali, a v současné době zdraví školí řadu odborníků na laboratorní a vědeckou identifikaci kontaminované osoby, na screening lidí prostřednictvím aplikací atd.

4. Přeplněnost ve zdravotnických centrechJedním ze sloupců brazilského zdraví je právo se o vše postarat – skutečnost však není taková.

Ačkoli téměř 70% populace nemá osobní zdravotní pojištění, vysoce komplikované jednotky jsou zmateny absencí kvalitních odborníků a zařízení, zatímco sítě primární péče mají dlouhé čekací linie.

To nejen brání specialistům, ale navíc snižuje vysokou kvalitu péče, protože poptávka se během dne nesnižuje.

S nárůstem znepokojujících patologií se zvyšuje možnost vzniku infekcí ve zdravotnických zařízeních, což vytváří mnohem větší stres i problém pro skupinu – a samozřejmě i mezi jednotlivci.

To je realita, které se úřady v oblasti wellness chtějí vyhnout s příchodem koronaviru v Brazílii, vzhledem k tomu, že na šíření zdravotních středisek poukázaly studie vydané Číňany jako hlavní důvod nárůstu případů COVID-19.

Jak rychle začalo sociální distancování i sledování jednotlivců v domě, výskyt nových případů se snížil.

5. Zastaralý rámecVedle nepřítomnosti specializovaných odborníků jsou dalšími velkými obtížemi nízká infrastruktura i špatná kvalita dostupných nástrojů.

  • Pokud byla inspirace zaměstnanců v současné době snížena v důsledku přetížení a také vysokého pracovního vytížení, zpožděný rámec situaci jen zhoršuje.
  • Proto stále méně registrovaných zdravotních sester a také zdravotníků chce pracovat ve veřejném systému a vybírat si osobní kliniky.

Správa odpovědná za špičkovou kvalitu zařízení a produktů má také vady, které způsobují větší nepohodlí v každodenním životě a snižují úroveň brazilského veřejného zdraví.

S přístupem zdraví koronaviru v

Brazílii bude zastaralost zařízení a také nedostatečné množství jistě také lepšími výzvami ke snížení křivky epidemie a také k zajištění normality brazilským občanům.

6. Nízká kvalita moderní technologieModerní technologie přinesla revoluci v lidském životě. V každém rohu najdeme jednotlivce, kteří se zabývají sítí, využívají sociální média, investují do zábavy a vylepšují své firemní techniky.

S přístupem zdraví koronaviru v

V souvislosti s wellness přinášejí technické zdroje několik výhod, například:vylepšení nástrojů se sofistikovanou inovací;snížení rušivé léčby;zvýšená přesnost diagnostiky;snadné rozpoznávání diagnóz;zdokonalení strategií monitorování a také řízení.

Ukazuje se, že se sníženými investicemi do veřejného zdraví a wellness nemohou obyvatelé zažít nejnovější inovace – tyto výhody jsou vhodné pouze pro osobní centrum.

Kromě toho se snižuje motivace pro školení skupiny, což ztěžuje náležité využívání technologických zařízení a v důsledku toho zvyšuje nejistotu systému veřejného zdraví a wellness.

Pokud zdraví epidemie koronavirů

Brazílii dosáhne enormních úrovní, je toto očekávání rovněž výsledkem nízkých finančních investic do zdraví a wellness, jak bylo dříve uvedeno, a také se zhorší.

Tváří v tvář všem těmto výzvám, jak přesně vytvořit špičkové veřejné zdraví a wellness, které uspokojí potřeby obyvatel, stojí za to pro vaši skupinu a má skvělé vedení? Prvním krokem je nákup primární péče, prozkoumání portálových jednotek, které poté budou pracovat se středním i vysokou složitostí.

Epidemie koronavirů v Brazílii odhalila obtížnou okolnost v současnosti složitém veřejném wellness systému.

Pokud zdraví epidemie koronavirů

I přes veřejné programy identifikované po celém světě stále trpíme sníženou moderní technologií, špatným rámcem, neinspirovanými profesionály a také nyní fyzicky a psychicky přetíženými kvůli infekci COVID 19.

Opravdu doufáme, že pandemie bude fungovat jako lekce pro supervizory a také další spojené s brazilským zdravím.

Líbil se vám náš zápis? Využijte příležitost sledovat naše stránky na sociálních médiích a nenechte si ujít žádné novinky! Dostáváme se na Facebook, Instagram a také YouTube.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno