Jedním z nich je podle ní boj s existenčními otázkami

0
5

Gisele Accioly zdůrazňuje, že k nadměrné hmotnosti může přispět několik psychologických prvků v bezvědomí.

“To v nás může generovat obrovský impuls k hledání životně důležitých řešení. A také dokud se tento zářivý stav nezačne, stres a úzkosti za těmito hledáními, jako je například nepříslušnost, mohou vyvolat úzkost, což ztěžuje postup soukromé volby.” a také zase vyvolávat ještě větší úzkost. V začarovaném kruhu, “uvádí.

Zklamání navíc vyvolává úzkost. „Příkladem může být situace, kdy soukromá osoba čelí problémům s hledáním úspěchu, nebo když je konfrontována s existenční mezerou vytvořenou nedostatkem skutečné osobní indikace.

  • Když se potýkáte s jakýmkoli typem různých jiných překážek, které nemůžete vypořádat se s a také zbavit požitku z pouhého bytí naživu, nebo.
  • Nebo také, když to člověk neuděláověřit svou imaginativní energii a ztratit schopnost vnímat sám sebe po celém světě užitečným způsobem “, vysvětluje Gisele.

Pro psychoterapeuta„ to je několik způsobů, jak se tato ‘vnitřní prázdnota’ zvyšuje takovým způsobem, že se nakonec stane spouštěčem, který produkuje nutkání a vede jednotlivce k vyplnění této „díry“ něčím vnějším, ať už videohrou, pitím, jídlem, léky nebo sexem.

Ve snaze zdraví vyřešit vnitřní spory “varuje

Gisele objasňuje, že jídlo je spojeno s láskou, narušením nepohodlí, přijetím. To je dáno tím, že počáteční krmení dítěte.” Následkem toho mají poruchy příjmu emocionální základy, které znamenají afektivní spory. souvisí s hledáním něčeho. Obraz výživy v řeckém folklóru patří Demeterovi, vynikající mamince, siréně odpovědné za hojnou úrodu, která živila bytosti tak, aby se skutečně cítily nasycené, “vzpomíná.

V tomto smyslu„ tento psychický obraz, maminka nás všechny krmí časem, pokud s námi není dobře zacházeno, může způsobit patologii tohoto nasycení, přejídání. Toto nutkání má v úmyslu „pokusit se udržovat soukromý stát neustále ve stavu nevratné ochrany, aby se ujistil, že mu nebude chybět, což je přesně to, co nás k něčemu aktivuje.

Je to druh útěku, protože když mě ztratíš, vypadám , nutí mě to hledat.

Stejně jako to může vyžadovat perspektivy. Zatímco, když mi to nebude chybět, nepotřebuji jít hledat. Také když stagnuji a zároveň se odpojím od svých skutečných potřeb, tato nesprávná myšlenka pokračuje buď, že každá maličkost je vyřešena. Když nejsi, “popisuje.Proto je důležité hledat pomoc, když věci v našem životě nefungují efektivně. „Nefunkčnost“ končí jako maximální výstraha.

Je to již zdraví příznak

Výsledkem může být primární pohled na naše uzdravení, když se podíváte sami na sebe s léčbou, vypořádáte se sami a uvědomíte si, kdy body nejsou tak, jak si přejeme. Pokud jde o nadváhu, dokonce.

SUS (Unified Health and Wellness System) chybí zdravotní odborníci a léky. V soukromém wellness systému je měsíční poplatek vysoký, stejně jako neexistuje pojištění pro různé podmínky a vyšetření.

Je to již zdraví příznak

Nedostatečné financování systému veřejného zdraví je závažné, školení lékařů není vždy dobré a mnoho jednotlivců stále čelí diskriminaci. Toto je několik verdiktů studie UOL, která si vybrala 10 hlavních problémů týkajících se osobního i veřejného zdraví v Brazílii.

Za tímto účelem zpráva používá informace od IPS (Social Předpoklad Vnímání systém), Ipea (Institut aplikované ekonomického výzkumu studie) FISC Saúde 2016 TCU (Spolkového účetního dvora), PNS

Učitel na Institute of Biological Sciences u Federální univerzita v Goiás, Ina de Souza Nogueira zkoumá sinice a také řasy. Univerzitní rádio uspořádalo setkání s profesorem ohledně sinic i toho, jak mohou být vážným problémem pro veřejné zdraví a wellness. Sinice jsou bakterie, které vytvářejí fotosyntézu a následně vytvářejí kyslík.

  • Jsou to mikroorganismy, které pocházejí z rostlin a mají s nimi podobnost, avšak produkují rezidua, která nejsou žádoucí pro lidské zdraví a wellness.
  • Jsou přítomny kdekoli, ale ty ve vodě jsou mnohem více studovány z důvodů veřejného zdraví.

Pochopení jeho viditelnosti ve vodě, z tohoto extrémního důvodu, není tím nejdůležitějším, nicméně jeho množství objasňuje instruktora. „Když je ve vodě mnoho sinic, lze snadno pozorovat skupiny, protože ve vodě tvoří krém.

Voda je mimořádně šetrná k životnímu

prostředí a může produkovat kontaminující látky, které ovlivňují například játra, ledviny, trávicí systém,“ říká diskutuje.Instruktor se vyjádřil k problémům s vodou v Rio de Janeiru, které nejsou způsobeny sinicemi, ale geosminem, který nabízí Zemi chuť vody.

Geosmina je organochlor, molekula přírodního původu, která spojuje chlór a jeho preference jako ryby, plísně nebo planeta, i když sama o sobě nepoškodí vaše zdraví. Sinice jsou tichým problémem, protože vodě nedávají stín ani zápach.

Popisuje, že v Riu de Janeiru se nejprve týkala preference, vůně a barvy, nicméně se ukázalo, že tam byly květiny sinic: „Určitě počkáme a také uvidíme, co určitě řeknou o Riu de Janeiru instance”.

Voda je mimořádně šetrná k životnímu

Pedagog má rovněž výzkumnou studii o vodních zdrojích v Goiás. „Musíme se bát, protože Goiás má více než 60% těžby dřeva, což vytváří silnou komunikaci o půdě i o vodě, o zemi s negativním využitím, která může přinést látky, které prospívají rozvoji sinic,“ řekl tvrdí. Vysvětluje, že kanalizace a pesticidy jsou potravou pro bakterie

Opravdu se cítíte unavení i po skvělém večerním spánku? Necítíte se uvolnění i po návratu z víkendové přestávky?14. 8. 2019Zdroj:

UOLJsme rodinní příslušníci, kteří mají a provozují organizaci.Únava je přirozeným působením těla na vzrušení a také stresem z každodenního života.

Když se však stane příliš velkým a stálým, je mnohem lepší se podívat: může to být známka toho, že s vaším wellness něco není v pořádku.

Přebytek každodenních úkolů, stejně jako strach, nabitý program i vzrušení a konkurence moderního světa každého člověka unavují.

Tato únava však bývá pohotová: to znamená, že se po velké době odpočinku zlepšuje. Pokud k tomu nedojde a pocit únavy přetrvává po dlouhou dobu a skončí tak intenzivní, že neexistuje stav mysli, který by vykonával ty nejzákladnější práce, je nutné hledat klinickou pomoc, abyste správně prozkoumali její příčiny.„Trvalá únava může být příznakem několika nemocí.

Nejtypičtější jsou spánkové podmínky, napětí, deprese, hypotyreóza, anémie, nedostatek konkrétních vitamínů, plicní i kardiostimulace, infekce a dokonce i nádory,“ zdůrazňuje neurolog Renato Anghinah , organizátor neurologického zařízení ve zdravotnickém zařízení Samaritano de São Paulo. „

Proto je nutné vyhledat lékařskou pomoc, najít zdroje potíží a pokračovat v ideální terapii,“ uvádí.

IndikaceÚnava je jen jedním z prvních indikátorů toho, že něco nedoplňuje srdce. Když je srdce slabé nebo zvětšené, nepumpuje účinně krev, takže se opravdu cítíte unaveni.

To platí pro podmínky, jako je angina pectoris, srdeční selhání a arytmie

Neustálé vyčerpání je navíc jedním ze známek a příznaků plicních onemocnění. U chronických plicních onemocnění, jako je astma, plicní arteriální hypertenze (PAH) a přetrvávající obstrukční onemocnění plic (COPD), existují problémy s výměnou kyslíku v těle.

S trochou kyslíku se jedinec po malém popudu cítí unavený

Cukrovka může navíc vyvolat únavu. To je způsobeno skutečností, že stav, pokud není kontrolován, způsobuje nerovnoměrnost v metabolickém procesu, což má dopad na vhodnou výživu a také na kontrolu tělesných tekutin.

Problémem může být čas na spánek, pokud se probudíte opotřebení.

Problémy s odpočinkem, jako je apnoe, porucha neklidných nohou nebo poruchy spánku, poškozují kvalitní odpočinek i vhodný zbytek. A noci bez spánku se odrážejí v pocitu vyčerpání po celý den.

Negativní stravovací návykyJídlo je palivem těla. Strava s vysokým obsahem tuku a cukru a nízkým obsahem vitamínů a živin tělo náležitě nevyživuje a neposkytuje dostatek energie pro každodenní úkoly.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno